Kėbuliniams ir metalo darbams

Antikorozinė priemonė APP R-stop

APRAŠYMAS: Antikorozinė priemonė stabdanti korozijos skverbimasi. Taikoma po mechaninio rūdžių pašalinimo. Izoliuoja ir pašalina drėgmę iš korozijos centrų. Impregnuotus paviršius galima vėliau dengti poliesteriniais gaminiais, gruntais ir glaistais...

4.58€

APP APSAUGINE MASĖ

Važiuoklės apsauga APP B 120 „Autobit P“ 2,5 kg. Antikorozines ir garso izoliacines savybes turinti bituminė masė apsaugo automobilio važiuoklę, sukurdama nuolat elastingą, šilumą izoliuojantį sluoksnį, apsaugantį nuo oro sąlygų poveikio. Rekomenduojama apsisaugoti nuo ratų arkų akmenų, taip pat ..

11.42€

APP Siuliu hermetikas

Vieno komponento poliuretano sandariklis, pasižymintis labai geru sukibimu su gruntuotu ir lakuotu metalo lakštu ir nerūdijančiu plienu, aliuminio stiklu, dauguma plastikų ir betono. Naudojamas suvirinant ir suvirinant automobilių kėbulo lakštų jungtis. Jis gali būti tepamas kaip volelis, paskleidži..

4.76€

APP- PLAKTUKAS

..

22.23€

APP- plaktukas

..

18.27€

APP- uzdaru ertmiu apsaugine danga

Nuolat lankstus vaško ir specialių impregnavimo priedų pagrindas. Jis skirtas uždarų profilių ir sunkiai prieinamų automobilių kėbulų vietų, tokių kaip: kėbulo sijos ir durys, taip pat variklio ir bagažinės, apsaugai nuo korozijos. Jis turi vandens prasiskverbimo ir išstumimo savybes. Jis skirtas už..

5.71€

APP- VASKAS KEBULO APSAUGAI

Vaško pagrindu pagamintas preparatas, pasižymintis stipriomis antikorozinėmis savybėmis, skirtas apsaugoti automobilio važiuoklę, sukurdamas visam laikui elastingą dangą, atsparią aukštai temperatūrai ir oro sąlygoms. Rekomenduojama pagerinti važiuoklės apsaugą naujuose automobiliuose ir papildyti a..

5.03€

APP- Vienkomponentis akrilinis gruntas

APRAŠYMAS: Modernus, greitai džiūstantis, vienkomponentis akrilo gruntas, puikiai sukimbantis su poliesterio glaistais ir senomis lako dangomis. Šiuolaikinis receptas garantuoja labai gerą sukibimą su metalu ir gerai apsaugo nuo korozijos. Tai lengvas šlifavimo gruntas, užtikrina maksimalų su..

0.00€

APP- Vienkomponentis rūgštinis gruntas 400 ml

Vienkomponentinis greitai džiūstantis gruntas, užtikrinantis puikia apsaugą nuo korozijos, labai geras sukibimas su nuriebalintais ir nušlifuotais cinkuotais, aliuminio ir plieno paviršiais. Jis gali būti padengtas visų tipų automobilių dažais. Negalima naudoti su  termoplastiniais lakais. ..

6.65€

BETA- plaktukas

- Galvos plotis [mmm]: 27- Galvos aukštis H [mm]: 110- Ilgis L [mm]: 280 - Bendras svoris [g]: 325..

29.01€

BETA- plaktukas

- Galvos plotis [mm]: 35- Galvos aukštis H [mm]: 105- Ilgis L [mm]: 290 - Bendras svoris [g]: 392..

16.16€

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata