Savaime užtemstantis suvirinimo skydelis

  • 35.33€


  • Pristatymas: 2
  • Prekės kodas: 302

LIDER-550S“ savaime tamsėjantis šalmas tinka rankiniam suvirinimui lanku (MMA), dujomis ekranuotu lankiniu suvirinimu (MIG / MAG, TIG), suvirinimui ir plazminiam pjovimui bei šlifavimui. Šalmas yra puikiai subalansuotas ir visiškai reguliuojamas - tiek kaukė, tiek galvos apdangalai - tai užtikrina aukštą darbo komfortą.
„LIDER-550S“ savaime tamsėjantis šalmas atitinka Europos standartus EN175: 1997-08; EN379: 2009-07, kurį patvirtina sertifikatai ir ataskaitos.
Šalmas aprūpintas saulės elementu, kuriame naudojamos modernios spektrinio filtravimo, fotoelektrinės indukcijos ir skystųjų kristalų šviesos valdymo technologijos. Blyškiausias filtras veikia fotoelektrinės indukcijos principu, kuris keičia LCD ekraną iš šviesaus (aptikęs suvirinimo lanko šviesą) į tamsų, o atgal į šviesų (po suvirinimo).
Du fotojutikliai garantuoja teisingą šalmo veikimą visomis sąlygomis ir bet kokiose padėtyse. Vidiniame valdymo skydelyje yra įmontuotas TEST mygtukas, skirtas valdyti ląstelių veikimą. Šalmas skirtas apsaugoti veidą nuo kibirkščių ir purslų, taip pat nuo kenksmingos infraraudonosios ir ultravioletinės spinduliuotės, atsirandančios suvirinant ir šlifuojant. Šalmas yra paruoštas darbui, jam reikia tik pritaikyti galvos apdangalą pagal suvirintojo galvos dydį ir pasirinkti tinkamus šešėliavimo parametrus.
Šalmas gali būti naudojamas nuo -5 ° C iki 55 ° C temperatūroje. Pasibaigus lanko galiojimo laikui, filtras praskaidrėja nuo visiško užtemimo iki 4 DIN mažiau nei per 1 sekundę. Šalmas turi vidinį ir išorinį sureguliavimą: pritemdymą (diapazonas 9-13DIN), taip pat filtro jautrumą ir pritemdymą. Taip pat galima pasirinkti šlifavimo ar suvirinimo funkcijas. „Šlifavimo“ režimu
filtras išlieka ryškus, jo negalima sureguliuoti.
Šalmas „LIDER-550S“ turi dvigubą energijos šaltinį - CR2032 ličio šarminę bateriją ir ilgą saulės bateriją (maždaug 5000 valandų be baterijos pakeitimo).
Techniniai duomenys
Modelis: LIDER-550S
Peržiūros plotas (mm): 92 x 42
Kasetės dydis (mm): 110 x 90 x 10
Apšvietimo būklė: DIN 4
Tamsi būsena: DIN 9 ~ 13
Perjungimo šviesa - tamsi (-os): 1/25000
Tamsiosios šviesos perjungimas (-ai): 0,25 ~ 1,0
Tamsėjimo kontrolė: išorinė ir vidinė
Jautrumo kontrolė: vidinis
Vėlavimo kontrolė: vidinė
On / Off: automatinis
Maitinimo įtampa:
saulės baterija
1 x CR2032
Apsauga nuo UV / IR: DIN 16
Lanko jutiklių skaičius: 2
TIG žemo stiprintuvo: ≥10A
Šlifavimo funkcija: TAIP
Mažo akumuliatoriaus aliarmas: Taip
Blyškėjimo bandymo mygtukas: TAIP
Darbinė temperatūra: -5oC ~ + 55oC
Laikymo temperatūra: -20 ° C ~ + 70 ° C
Svoris (kg): 0,48
Dėžutės matmenys (mm): 330 x 230 x 230
Suvirinimo procesai:
MMA
MIG / MAG CO2
TIG,
PLASMOS SUVIRINIMAS,
PLASMOS PRIEŽIŪRA
PLAZMOS Pjaustymas

Žymos: suvirinimo skydelis S-KM19

Naujienlaiškio prenumerata