APP

Prekių palyginimas (0)


APP FAST REPAIR

APP Nr. 010702 Laminavimo taisymo rinkinys skirtas dideliems medžiagų nuostoliams užpildyti, metaliniams paviršiams perforuoti ir korozijos pažeistoms vietoms sutvirtinti. Naudodamas puikų sukibimą su regeneruotu paviršiumi, rinkinys gali būti naudojamas remontuojant automobilio kėbulo lakštus, ..

4.52€

APP - MASKAVIMO JUOSTA 36mm

Juosta pagaminta iš lengvai krepinto, įmirkyto popieriaus, kurios viena pusė padengta specialiu klijais, pagamintais iš natūralios gumos. Jis skirtas paviršiams maskuoti dažymo ir dažymo darbų metu iki 80 ° C temperatūros. Juosta yra atspari organiniams tirpikliams, dažams ir lakams. Labai gerai suk..

1.80€

APP - plonos linijos maskavimo juosta spalvoms atskirti

APP - plonos linijos maskavimo juosta spalvoms atskirti..

3.82€

APP akrilinis skiediklis 1l

Skiediklis akrilo gaminiams ir metalinėms bazėms, skirtoms dažyti lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių apdailai. Dėl pasirinkimo tarp dviejų skiediklių tipų: AVS - greitas ir AVN - normalus, atnaujindami paruoštų produktų purškiamąjį klampumą, galite optimizuoti garinimo laiką ski..

5.38€

APP antisilikonas 0,25l

Priedas viršutinėms dangoms ir gruntams, neutralizuojantis silikono užteršimo poveikį lakuotiems paviršiams. Dėl šių priemaišų skiriasi lako paviršiaus įtempis ir jos paaiškėja dažant kilpomis arba mažais krateriais, neleidžiančiomis toliau lakuoti. Preparatas nekeičia spalvos ir nepailgina naudojam..

10.31€

APP APSAUGINE MASĖ

Važiuoklės apsauga APP B 120 „Autobit P“ 2,5 kg. Antikorozines ir garso izoliacines savybes turinti bituminė masė apsaugo automobilio važiuoklę, sukurdama nuolat elastingą, šilumą izoliuojantį sluoksnį, apsaugantį nuo oro sąlygų poveikio. Rekomenduojama apsisaugoti nuo ratų arkų akmenų, taip pat ..

11.42€

Naujas
APP Epoksidinis gruntas aerozolyje 500 ml

APP Epoksidinis gruntas aerozolyje 500 ml

PREKĖS APRAŠYMAS:„Grund EP Spray“ yra greitai džiūstantis epoksidinis gruntas, skirtas apsaugoti nuo korozijos.Dėl aukštos kokybės epoksidinių dervų naudojimo gruntas turi labai gerą sukibimą su geležimi, plienu, cinkuotu plienu ir aliuminiu. Jis gali būti padengtas visų tipų viršutinėmis dangomis.P..

6.98€

APP Glaistas plastmasėms 0.6KG

Dviejų komponentų glaistymo glaistas, pasižymintis dideliu lankstumu, naudojamas mentele. Sukietėjęs dėl mažų pigmentų ir užpildų su labai lanksčiu dervos mišiniu naudojimo padidino lankstumą ir mechaninį atsparumą. Jis skirtas užpildyti ertmes ir išlyginti įbrėžimus taisant plastikinius elementus. ..

5.85€

APP Glaistas plastmasėms 1.8KG

Dviejų komponentų glaistymo glaistas, pasižymintis dideliu lankstumu, naudojamas mentele. Sukietėjęs dėl mažų pigmentų ir užpildų su labai lanksčiu dervos mišiniu naudojimo padidino lankstumą ir mechaninį atsparumą. Jis skirtas užpildyti ertmes ir išlyginti įbrėžimus taisant plastikinius elementus. ..

11.35€

Naujas
App Plastiko gruntas 400 ml aerozolyje

App Plastiko gruntas 400 ml aerozolyje

APP - vieno komponento gruntas plastikams.Lankstus, greitai džiūstantis gruntas, padidinantis gruntų ir viršutinių dangų sukibimą su pagrindu. Jis skirtas naudoti tokiems plastikiniams elementams kaip: ABS, EMT, EP laminatas, HP lydinys, PA, PBTP, PC, POM, PP / EPDM, PPO, kietas PUR, minkštas PUR ir..

7.19€

APP Purškiamas glaistas

Dviejų komponentų purškimo glaistas, kurio pagrindas yra nesočiosios poliesterio dervos. Jis turi labai geras užpildymo savybes. Skirtas naudoti purškiant ant iš anksto paruoštų didelių paviršių. Jam būdingas trumpas džiūvimo laikas ir ypač lengvas šlifavimas...

9.09€

APP Siuliu hermetikas

Vieno komponento poliuretano sandariklis, pasižymintis labai geru sukibimu su gruntuotu ir lakuotu metalo lakštu ir nerūdijančiu plienu, aliuminio stiklu, dauguma plastikų ir betono. Naudojamas suvirinant ir suvirinant automobilių kėbulo lakštų jungtis. Jis gali būti tepamas kaip volelis, paskleidži..

4.76€

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata