APP - ZINK ALU 19 SPRAY 400 ML

„APP Zink Alu 19 Spray“ yra vienkomponentis greitai džiūstantis aliuminio ir cinko mišinys, skirtas pramoninių ir prekybinių metalinių dalių remontui ir apsaugai nuo korozijos. Jis gerai sukibęs su geležimi, plienu, cinkuotu plienu, aliuminiu ir spalvotaisiais metalais. Sukuria greitai džiūstantį ap..

6.80€

APP- APSAUGINE FOLIA 4x5M 40VNT

Universali polietileno folija, kurios storis 5,5 mikronai ir dydis 4m x 5m. Daug atsparesni plyšimui, tempimui ir įtrūkimams nei dabartinės 7 mikronų storio apsauginės plėvelės 4 x 5 m. Taip yra dėl to, kad plėvelės struktūroje naudojama visiškai kitokia polietileno pluoštų sistema (pluoštai pakaito..

18.36€

APP- RATU UZVALKALAI

Folijos dangteliai yra paprastas būdas apsaugoti automobilio ratus nuo atsitiktinio purvo dažant automobilio kėbulą. Universalus dangtelio dydis leidžia jums pritvirtinti visų lengvųjų automobilių ratus.Dydis: universalus..

0.92€

APP-APSAUGINE KAUKE SU FILTRU 20vnt. (LAIKINAI NETURIME)

Vienkartinės dulkių puskaukės su vienu iškvėpimo vožtuvu, siekiant apsaugoti kvėpavimo sistemą nuo dulkių, kietųjų dalelių aerozolių ir skystų aerozolių, skirtų FFP1, iki 4 x NDS. Skirtas daugiausia darbui labai didelių fizinių pastangų ir dulkių sąlygomis. Netoksiškos žemės ūkio, maisto, akmens ang..

14.90€

APP-pirstines 100vnt.

Apsauginės latekso pirštinės - 100 vnt Tirpikliams atsparios latekso pirštinės puikiai prilimpa prie jūsų rankų. Jie užtikrina saugų sukibimą ir jaučia, pvz., Purškimo pistoletą...

0.00€

BETA- Apsauginiai akiniai

BETA“ - „IGNITE“ APSAUGINIAI STIKLAI, RAUDONINIAI Sidabriniai šablonai ir pilkos spalvos TSR objektyvasLengvas, be rėmelio dizainas garantuoja visišką ir netrukdomą matomumą 180 laipsnių kampu.Ausinės paryškintos.9 lęšiai užtikrina gerą veido ir veido apsaugą.Sportinis dizainas.Minkšti pagalvėlės an..

7.10€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata