Antikorozinė priemonė APP R-stop

APRAŠYMAS: Antikorozinė priemonė stabdanti korozijos skverbimasi. Taikoma po mechaninio rūdžių pašalinimo. Izoliuoja ir pašalina drėgmę iš korozijos centrų. Impregnuotus paviršius galima vėliau dengti poliesteriniais gaminiais, gruntais ir glaistais...

4.58€

APP - ZINK ALU 19 SPRAY 400 ML

„APP Zink Alu 19 Spray“ yra vienkomponentis greitai džiūstantis aliuminio ir cinko mišinys, skirtas pramoninių ir prekybinių metalinių dalių remontui ir apsaugai nuo korozijos. Jis gerai sukibęs su geležimi, plienu, cinkuotu plienu, aliuminiu ir spalvotaisiais metalais. Sukuria greitai džiūstantį ap..

6.80€

APP APSAUGINE MASĖ

Važiuoklės apsauga APP B 120 „Autobit P“ 2,5 kg. Antikorozines ir garso izoliacines savybes turinti bituminė masė apsaugo automobilio važiuoklę, sukurdama nuolat elastingą, šilumą izoliuojantį sluoksnį, apsaugantį nuo oro sąlygų poveikio. Rekomenduojama apsisaugoti nuo ratų arkų akmenų, taip pat ..

11.42€

APP garso izoliacinis kilimėlis

APP garso izoliacinis kilimėlis yra produktas, pasižymintis dideliu gebėjimu sumažinti nepageidaujamą triukšmą dėka bituminio ir papildomo veltinio sluoksnio. Bendras kilimėlio storis yra 10 mm. Privalumai: - žymiai sumažėja vibracija ir vibracija. - Padidėjęs didelių metalo lakštų standumas. - reik..

4.67€

APP Siuliu hermetikas

Vieno komponento poliuretano sandariklis, pasižymintis labai geru sukibimu su gruntuotu ir lakuotu metalo lakštu ir nerūdijančiu plienu, aliuminio stiklu, dauguma plastikų ir betono. Naudojamas suvirinant ir suvirinant automobilių kėbulo lakštų jungtis. Jis gali būti tepamas kaip volelis, paskleidži..

4.76€

APP- KEBULO APSAUGOS IR SANDARIMO PRIEMONE

Nuolat elastinga purškimo masė, pagaminta sintetinių dervų ir gumos pagrindu. Dėl didelio kietųjų dalelių kiekio jis nekeičia paviršiaus struktūros po džiovinimo. Jis skirtas optiniam originalios gamyklos suvirinimo jungčių tekstūros purškimui ir lengvųjų automobilių bei autobusų važiuoklės garso iz..

7.52€

APP- uzdaru ertmiu apsaugine danga

Nuolat lankstus vaško ir specialių impregnavimo priedų pagrindas. Jis skirtas uždarų profilių ir sunkiai prieinamų automobilių kėbulų vietų, tokių kaip: kėbulo sijos ir durys, taip pat variklio ir bagažinės, apsaugai nuo korozijos. Jis turi vandens prasiskverbimo ir išstumimo savybes. Jis skirtas už..

5.71€

APP- VASKAS KEBULO APSAUGAI

Vaško pagrindu pagamintas preparatas, pasižymintis stipriomis antikorozinėmis savybėmis, skirtas apsaugoti automobilio važiuoklę, sukurdamas visam laikui elastingą dangą, atsparią aukštai temperatūrai ir oro sąlygoms. Rekomenduojama pagerinti važiuoklės apsaugą naujuose automobiliuose ir papildyti a..

5.03€

APP- Vienkomponentis akrilinis gruntas

APRAŠYMAS: Modernus, greitai džiūstantis, vienkomponentis akrilo gruntas, puikiai sukimbantis su poliesterio glaistais ir senomis lako dangomis. Šiuolaikinis receptas garantuoja labai gerą sukibimą su metalu ir gerai apsaugo nuo korozijos. Tai lengvas šlifavimo gruntas, užtikrina maksimalų su..

0.00€

APP- Vienkomponentis rūgštinis gruntas 400 ml

Vienkomponentinis greitai džiūstantis gruntas, užtikrinantis puikia apsaugą nuo korozijos, labai geras sukibimas su nuriebalintais ir nušlifuotais cinkuotais, aliuminio ir plieno paviršiais. Jis gali būti padengtas visų tipų automobilių dažais. Negalima naudoti su  termoplastiniais lakais. ..

6.65€

Garso izoliacija kieta 250X500

PRODUKTO APRAŠYMAS: „APP MW 500 T“ yra garso nepraleidžianti lipni kietojo bitumo medžiaga. Jis skirtas slopinti garsą, vibraciją ir stiprinti didelius metalinius paviršius tose vietose, kur reikalingas didelis tvirtumas, tokiose kaip durų plokštės ir galiniai sparnai bagažinės ir grindų viduje. ..

1.83€

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata