APP - ZINK ALU 19 SPRAY 400 ML

„APP Zink Alu 19 Spray“ yra vienkomponentis greitai džiūstantis aliuminio ir cinko mišinys, skirtas pramoninių ir prekybinių metalinių dalių remontui ir apsaugai nuo korozijos. Jis gerai sukibęs su geležimi, plienu, cinkuotu plienu, aliuminiu ir spalvotaisiais metalais. Sukuria greitai džiūstantį ap..

6.80€

Naujas
APP Epoksidinis gruntas aerozolyje 500 ml

APP Epoksidinis gruntas aerozolyje 500 ml

PREKĖS APRAŠYMAS:„Grund EP Spray“ yra greitai džiūstantis epoksidinis gruntas, skirtas apsaugoti nuo korozijos.Dėl aukštos kokybės epoksidinių dervų naudojimo gruntas turi labai gerą sukibimą su geležimi, plienu, cinkuotu plienu ir aliuminiu. Jis gali būti padengtas visų tipų viršutinėmis dangomis.P..

6.98€

Naujas
App Plastiko gruntas 400 ml aerozolyje

App Plastiko gruntas 400 ml aerozolyje

APP - vieno komponento gruntas plastikams.Lankstus, greitai džiūstantis gruntas, padidinantis gruntų ir viršutinių dangų sukibimą su pagrindu. Jis skirtas naudoti tokiems plastikiniams elementams kaip: ABS, EMT, EP laminatas, HP lydinys, PA, PBTP, PC, POM, PP / EPDM, PPO, kietas PUR, minkštas PUR ir..

7.19€

Naujas
App užpildantis antikorozinis gruntas 400 ml

App užpildantis antikorozinis gruntas 400 ml

„APP 1K Primer Filler Spray“ yra vienkomponentis greitai džiūstantis užpildymo gruntas su aktyvia apsauga nuo korozijos. Jis gerai sukibęs su geležimi, plienu, cinkuotu plienu, aliuminiu ir kai kuriais plastikais. Jis gali būti padengtas bet kokio tipo viršutine danga. „APP Primer Filler Spray“ yra ..

8.65€

APP- Vienkomponentis akrilinis gruntas

APRAŠYMAS: Modernus, greitai džiūstantis, vienkomponentis akrilo gruntas, puikiai sukimbantis su poliesterio glaistais ir senomis lako dangomis. Šiuolaikinis receptas garantuoja labai gerą sukibimą su metalu ir gerai apsaugo nuo korozijos. Tai lengvas šlifavimo gruntas, užtikrina maksimalų su..

0.00€

APP- Vienkomponentis rūgštinis gruntas 400 ml

Vienkomponentinis greitai džiūstantis gruntas, užtikrinantis puikia apsaugą nuo korozijos, labai geras sukibimas su nuriebalintais ir nušlifuotais cinkuotais, aliuminio ir plieno paviršiais. Jis gali būti padengtas visų tipų automobilių dažais. Negalima naudoti su  termoplastiniais lakais. ..

6.65€

NOVOL- Akrilinis gruntas 300 4+1

Pagrindinis akrilo gruntas NOVOL pasiūlyme. Labai gerai sukibęs su įvairiais pagrindais, be to, naudodamas aukštos kokybės dervas ir specialius priedus, užtikrina gerą apsaugą nuo korozijos ir poliesterio medžiagų (glaistų) izoliaciją nuo akrilo lakų. Jis būna penkių spalvų, kurios leidžia optimalia..

8.37€

NOVOL- EPOKSIDINIS GRUNTAS PROTECT 360 1+1 0,8l

Antikorozinis gruntas, užtikrinantis puikų plieno paviršių apsaugą dėl aukštos kokybės dervų ir aktyvių antikorozinių priedų. Skirta automobilių, taip pat sunkiai naudojamų sunkvežimių ir autobusų atnaujinimui. Jis pasižymi labai geru sukibimu su įvairiais pagrindais ir puikiomis izoliacinėmis savyb..

9.00€

NOVOL- KIETIKLIS H5910 1L REAKTYVINIAM GRUNTUI 1l

Tinka naudoti su 1 + 1 reaktyviniu gruntu, talpa 1L..

0.00€

NOVOL- REAKTYVINIS GRUNTAS PROTECT 340 1+1

NOVOL - Primer Protect 340 reaktyvus 1 + 1 1L Reaktyvus antikorozinis gruntas polivinilo dervų pagrindu. Tai užtikrina puikų sukibimą su įvairių tipų substratais ir labai aukštą atsparumą korozijai, taip pat esant pažeistai dangai (įbrėžimams, dažų drožlėms). Kadangi jis dengiamas labai plonais s..

0.00€

NOVOL- uzpildantis gruntas Protect 310 1l 4+1

NOVOL - apsaugokite 310 4 + 1 baltą 1L pagrindą Labai uzpildantis gruntas, pagamintą iš akrilo dervų. Dėl didelio purškiamo klampumo jis leidžia tepti labai storus sluoksnius, puikiai užpildydamas net gana didelius įbrėžimus ir nelygų paviršių. Jis pasižymi labai geru sukibimu su įvairiais pagrin..

10.21€

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata