Antikorozinė priemonė APP R-stop

APRAŠYMAS: Antikorozinė priemonė stabdanti korozijos skverbimasi. Taikoma po mechaninio rūdžių pašalinimo. Izoliuoja ir pašalina drėgmę iš korozijos centrų. Impregnuotus paviršius galima vėliau dengti poliesteriniais gaminiais, gruntais ir glaistais...

4.58€

APP- RANKU VALYMO PASTA ECO CLEAN

Pasta, skirta labai nešvarioms rankoms plauti iš medžio miltų, puikiai pašalinanti riebalus, aliejus ir riebalus. Savo sudėtyje esančioje pastoje nėra kietų ir aštrių cheminių medžiagų, ji turi malonų, gaivų kvapą. Tai nesukelia odos sudirginimo ir yra kliniškai patikrinta. Biologiškai skaidomas, ji..

2.69€

Naujas
Purškiamas silikono tepalas

Purškiamas silikono tepalas

PREKĖS SAVYBĖS: Silikonas automobilių durelių, bagažinių, langų ir kitų sandariklių tepimui. Tepa sausai, t.y. nepalieka riebios plėvelės ant suteptų tarpiklių. Jis neleidžia tarpikliams prilipti ir užšalti automobilio durelėse žiemą. Neleidžia stiklui prilipti prie langų sandariklių. Puikus efekta..

4.50€

Naujas
Purškiamas vario tepalas K2

Purškiamas vario tepalas K2

Aukštos temperatūros greitai džiūstantis varinis tepalas K2 Cooper purškiamas 400ml Vario tepalas, apsaugantis nuo prilipimo, skirtas naudoti sujungiant elementus, dirbančius sudėtingomis sąlygomis ir aukštoje temperatūroje, kad būtų lengva išardyti juos nepažeidžiant. Jis apsaugo nuo traškėjimo, t..

5.00€

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata