NOVOL- Glaistas SMULKUS UŽBAIGIMO FINISH 0.75 KG

Užbaigimo glaistas, skirtas naudoti teptuku. Jis naudojamas norint glaistyti nedidelius paviršius ir galutiniam paviršių išlyginimui prieš gruntavimą. Dėl puikių užpildų, jis puikiai gulasi plonu sluoksniu ir užpildo nedideles ertmes ir įbrėžimus. Gerai šlifuojasi su  smulkiagrūdžiu šlifavi..

4.36€

NOVOL- Glaistas Lengvo svorio LIGHT 1 l

Lengvas, smulkus ibraižymus užpildantis glaistas. Unikalios sudėties glaistas turi svori mažesni, net 40% palyginus su kitais glaistais. Šių savybių dėka labai lengvai šlifuojasi ir nestipriai susitraukia. Šios savybės kartu su gerų paviršiaus sukibimų leidžia naudotį jį ant didelio ploto paviršių. ..

7.17€

NOVOL- GLAISTAS SU ALIUMINIO DULKĖMIS ALU 0,25KG

Glaistas su aliuminio dulkėmis, kurios padidina atsparumą aukštai temperatūrai ir užtikrina puikų sukibimą (panašus į PROFICYNK). Mažesnis nei kitų glaistų susitraukimas ir didelis elastingumas leidžia užpildyti didelius nelygumus ir naudoti vibruojantiems elementams. Aukštas atsparumas didesnio..

2.40€

NOVOL- Glaistas su stiklo pluoštu FIBER 200g

Glaistas, sustiprintas stiklo pluoštu. Dėl didelio kiekio ilgų pluoštų, produktas turi labai didelę mechaninę galią ir gerą gebėjimą užpildyti nelygumus ir skylutes. Nedideliuose paviršiuose retai naudojamas dėl mažo elastingumo ir labai sunkaus apdirbimo...

1.81€

NOVOL- Glaistas su stiklo pluoštu FIBER MICRO 1,8KG

Glaistas, sustiprintas stiklo pluoštu. Dėl didelio kiekio ilgų pluoštų, produktas turi labai didelę mechaninę galią ir gerą gebėjimą užpildyti nelygumus ir skylutes. Nedideliuose paviršiuose retai naudojamas dėl mažo elastingumo ir labai sunkaus apdirbimo. ..

9.32€

NOVOL- Glaistas UNISOFT 0.25KG

Plataus taikymo užpildo glaistas. Skirtas storiems sluoksniams, jis puikiai užpildo net didelius defektus. Tai minkštas glaistas, kuris gali būti naudojamas rankiniam ir mechaniniam apdorojimui. Jis labai gerai sukimba su įvairių tipų pagrindu, įskaitant cinkuotą plieną. Didelis lankstumas sumaž..

2.29€

NOVOL- Glaistas UNISOFT 0.75KG

Plataus taikymo užpildo glaistas. Skirtas storiems sluoksniams, jis puikiai užpildo net didelius defektus. Tai minkštas glaistas, kuris gali būti naudojamas rankiniam ir mechaniniam apdorojimui. Jis labai gerai sukimba su įvairių tipų pagrindu, įskaitant cinkuotą plieną. Didelis lankstumas sumaž..

4.64€

NOVOL- Glaistas UNIVERSALUS UNI 0,75KG

Universalus glaistas palyginti kietas ir mažai elastingas, rekomenduojama apdirbti mechaniniu būdu ir ne labai didelius paviršius. Gerai tinka įvairiausiems pagrindams.  talpa: 0,75 kg..

3.71€

NOVOL- Glaistas UNIVERSALUS UNI 0.25Kg

Universalus glaistas palyginti kietas ir mažai elastingas, rekomenduojama apdirbti mechaniniu būdu ir ne labai didelius paviršius. Gerai tinka įvairiausiems pagrindams.  talpa: 0,25 kg..

2.07€

NOVOL- Glaistas UNIVERSALUS UNI 2KG

Universalus glaistas palyginti kietas ir mažai elastingas, rekomenduojama apdirbti mechaniniu būdu ir ne labai didelius paviršius. Gerai tinka įvairiausiems pagrindams.  talpa: 2 kg..

7.01€

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Naujienlaiškio prenumerata